Pradžia Erasmus +

Erasmus +

admin

2017 -2019 m. mokykla yra asocijuoti Šiaulių universiteto partneriai projekte SHELDON: Smart Learning Motivation Intervention Model for Students with Emotional, Behavioral and Learning Difficulties (Nr. 2017-1-LT01-KA201-035296)


2014-2016 m. PROJEKTO „Implementation of Agenda 21 in Schools” VEIKLOS plačiau >>


„Implementation of Agenda 21 in Schools”
„Darbotvarkės 21 įgyvendinimas mokyklose”
2014 -2016 m.

Projekto svetainė http://erasmusagenda21.weebly.com

Projekto logo

Projekte dalyvauja mokyklos iš šešių šalių: Ispanijos, Graikijos, Jungtinės karalystės, Turkijos, Lietuvos, Portugalijos


PROJEKTINIS SUSITIKIMAS ŠIAULIUOSE

2015-09-21 – 25 dienomis mūsų mokykloje vyko projekto Erasmus + KA2 (strateginė partnerystės programa) IMPLEMENTATION OF AGENDA 21 IN SCHOOLS (Darbotvarkės 21 įgyvendinimas mokyklose) partnerių susitikimas. Į svečius atvyko 2 mokytojai iš Jungtinės Karalystės ST. EWIN´S CE MIDDLE SCHOOL (Evesham) bei 3 mokytojai ir 2 mokiniai iš Ispanijos IES ANDRES DE VANDELVIRA (Baeza).

Projekto dalyviai susipažino su Šiauliais, mūsų mokykla, vyko į Kuršių Neriją. Rugsėjo 24 d. mokykloje vyko tarptautinė konferencija, kurios metu savo patirtimi dalijosi Šiaulių miesto, Radviliškio raj. , Ispanijos ir Jungtinės Karalystės mokyklų mokytojai ir mokiniai. Konferencijos tema „Implementation of Agenda 21 in schools“ . Pirmoji konferencijos dalis – pranešimai, antroji – ekskursija į Naisius. Vakare svečiai lankėsi Kurtuvėnų regioniniame parke. Plačiau skaitykite http://sjm.lt/?NAUJIENOS ir http://www.sjm.lt/galerija/2015-2016/.


ĮSPŪDŽIAI IŠ PROJEKTINIO SUSITIKIMO ANGLIJOJE

2015 m. gegužės 5-9 dienomis Normundo Valterio jaunimo mokyklos mokytojos Natalija Abrosimova ir Daiva Stankūnienė lankėsi Jungtinės karalystės Eveshamo mieste, kur vyko tarptautinio Erasmus+ projekto „Implementation of Agenda 21 in Schools“ dalyvių susitikimas. Projektas dalyvauja mokyklos iš Turkijos, Graikijos, Ispanijos, Portugalijos, Anglijos ir Lietuvos. Projekto šeimininkai Eveshamo miesto „Egwins middle mokyklos mokytojai projekto dalyviams vedė seminarą apie tai, kaip jie rūpinasi ekologija ir kaip to moko savo mokinius. Dalyvius pasveikino ir priėmė miesto meras. Taip pat dalyviai lankėsi šiukšlių rūšiavimo gamykloje, stebėjo antrinių žaliavų perdirbimo procesą, aplankė ūkį, kuriame energiją teikia saulės kolektoriai . Taip pat projekto dalyviai apsilankė Worcestershire, Broadway , susipažino su jų architektūra, parkais ir istorinėmis vietomis. Kiekvienos šalies atstovai papasakojo ir pateikė vaizdinę medžiagą apie tai, kaip jų mokyklų bendruomenės prisideda prie aplinkos švarinimo ir ekologijos gerinimo.

Socialinė pedagogė Daiva Stankūnienė


ĮSPŪDŽIAI IŠ PARENGIAMOJO VIZITO TURKIJOJE

2015 m. sausio 21-22 d. mokytoja ir projekto koordinatorė Natalija Abrosimova dalyvavo parengiamajame projekto susitikime Turkijoje, Anamur mieste. Susitikimo metu suplanuota, kaip bus įgyvendinamas projektas.

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku

Privacy & Cookies Policy