Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla

 

Mokyklos vizija:

 

Mokykla atvira kiekvieno iš mūsų gyvenimo sėkmei.

Jūs esate čia:   Pradžia > VEIKLOS SRITYS > Projektai > Erasmus +

Erasmus +


2017 -2019 m. mokykla yra asocijuoti Šiaulių universiteto partneriai projekte SHELDON: Smart Learning Motivation Intervention Model for Students with Emotional, Behavioral and Learning Difficulties (Nr. 2017-1-LT01-KA201-035296)


2014-2016 m. PROJEKTO "Implementation of Agenda 21 in Schools" VEIKLOS  plačiau >>


 

"Implementation of Agenda 21 in Schools"

"Darbotvarkės 21 įgyvendinimas mokyklose"

2014 -2016 m.

Projekto svetainė   http://erasmusagenda21.weebly.com

Projekto logo               

Projekte dalyvauja mokyklos iš šešių šalių: Ispanijos, Graikijos, Jungtinės karalystės, Turkijos, Lietuvos, Portugalijos                                         


PROJEKTINIS SUSITIKIMAS ŠIAULIUOSE

        2015-09-21 – 25 dienomis mūsų mokykloje vyko projekto  Erasmus + KA2 (strateginė partnerystės programa) IMPLEMENTATION OF AGENDA 21 IN SCHOOLS (Darbotvarkės 21 įgyvendinimas mokyklose) partnerių susitikimas. Į svečius atvyko 2 mokytojai iš Jungtinės Karalystės ST. EWIN´S CE MIDDLE SCHOOL (Evesham) bei 3 mokytojai ir 2 mokiniai iš Ispanijos IES ANDRES DE VANDELVIRA (Baeza).

Projekto dalyviai  susipažino su Šiauliais, mūsų mokykla, vyko į Kuršių Neriją. Rugsėjo 24 d.  mokykloje vyko tarptautinė konferencija, kurios metu savo patirtimi dalijosi Šiaulių miesto, Radviliškio raj. , Ispanijos ir Jungtinės Karalystės mokyklų mokytojai ir mokiniai. Konferencijos tema  „Implementation  of  Agenda  21  in  schools“ . Pirmoji konferencijos dalis – pranešimai, antroji – ekskursija į Naisius. Vakare svečiai lankėsi Kurtuvėnų regioniniame parke. Plačiau skaitykite  http://sjm.lt/?NAUJIENOS ir http://www.sjm.lt/galerija/2015-2016/.


 ĮSPŪDŽIAI IŠ PROJEKTINIO SUSITIKIMO ANGLIJOJE

     2015 m. gegužės 5-9 dienomis Normundo Valterio jaunimo mokyklos mokytojos Natalija Abrosimova ir Daiva Stankūnienė lankėsi Jungtinės karalystės Eveshamo mieste, kur vyko  tarptautinio Erasmus+  projekto „Implementation of Agenda 21 in Schools“ dalyvių susitikimas. Projektas dalyvauja  mokyklos iš Turkijos, Graikijos, Ispanijos, Portugalijos, Anglijos  ir Lietuvos. Projekto šeimininkai  Eveshamo miesto „Egwins middle mokyklos mokytojai projekto dalyviams vedė seminarą apie tai, kaip jie rūpinasi ekologija ir kaip to moko  savo mokinius. Dalyvius pasveikino ir priėmė miesto meras. Taip pat dalyviai lankėsi šiukšlių rūšiavimo gamykloje, stebėjo antrinių žaliavų perdirbimo procesą, aplankė ūkį, kuriame energiją teikia saulės kolektoriai . Taip pat projekto dalyviai  apsilankė Worcestershire, Broadway , susipažino su jų architektūra, parkais ir istorinėmis vietomis. Kiekvienos šalies  atstovai papasakojo ir pateikė vaizdinę medžiagą apie tai, kaip jų mokyklų bendruomenės prisideda prie aplinkos švarinimo ir ekologijos gerinimo. 

Socialinė pedagogė Daiva Stankūnienė


ĮSPŪDŽIAI  IŠ PARENGIAMOJO VIZITO TURKIJOJE

2015 m. sausio  21-22 d. mokytoja ir projekto koordinatorė Natalija Abrosimova dalyvavo parengiamajame projekto susitikime Turkijoje, Anamur  mieste. Susitikimo metu suplanuota, kaip bus įgyvendinamas  projektas.

« atgal viršun toliau »

Biudžetinė įstaiga
Pabalių g. 53,  77121 Šiauliai
tel. (8 41) 55 30 07
el.p. info@sjm.lt

 

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 195472272


 

 

Powered by CMSimple| Prisijungti