Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla

 

Mokyklos vizija:

 

Mokykla atvira kiekvieno iš mūsų gyvenimo sėkmei.

Jūs esate čia:   Pradžia > MOKINIAMS > Mano karjera

Mano karjera

Šis skyrelis skirtas ugdymui karjerai Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos mokiniams, mokytojams, svečiams. Čia rasite trumpą aprašymą, naudingų nuorodų internete.

 

PROJEKTO APRAŠYMAS
Nuo 2012 m. gruodžio mėn. mokykla prisidėjo prie projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ vykdymo Lietuvoje.
Projekto tikslas – siekti Nacionalinės profesinio orientavimo sistemos plėtros ir dermės, užtikrinant ugdymo karjerai tęstinumą ir prieinamumą bei lygias galimybes visiems švietimo sistemos dalyviams.
Viena svarbiausių projekto veiklų - bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių ugdymo karjerai modelio sukūrimas ir įdiegimas. Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtos mokymo programos ir metodinės priemonės švietimo pagalbos specialistams.

 

NAUDINGOS NUORODOS

* Apsilankykite facebook paskiroje „Ugdymas karjerai“ - projektas „Ugdymas Karjerai“ mokiniams, tėvams, mokytojams. Rasite naudingų patarimų, vaizdo įrašų, „Ateities profesija“ laidų ciklus, susipažinsite su perspektyviausiomis ir reikalingiausiomis profesijomis ir daug kitų su karjera susijusių dalykų.

* www.sekmesmokykla.lt - VšĮ „Sėkmės mokykla” yra neformalaus ugdymo organizacija, siekianti prisidėti prie sėkmingų, aktyvių ir atsakingų piliečių visuomenės kūrimo Lietuvoje.

* www.mukis.lt - mokinių ugdymo karjerai informacinė svetainė.

* www.misijapinigai.lt - „Danske bank“ edukacinis žaidimas internete 10-15 metų mokiniams, lavinantis finansinio raštingumo įgūdžius.

* http://metycoon.org/ - žaidimas anglų kalba.

* http://www.youtube.com/watch?v=5JNzAmWG2Fs - vaizdo siužetas apie darbo ateitį.

* http://www.kamtoreikia.lt/lt/apie - apie profesinės savanorystės projektą „Kam to reikia“. Čia daugiau informacijos ras mokytojai, kurie nori susitikti, bei sukurti įdomias, praktika paremtas veiklas klasėje ar už jos ribų.

* http://www.ekonomika.lt - ekonomikos naujienos Lietuvoje ir pasaulyje, technologijos, finansai, teisė, karjera.

* http://www.euroguidance.lt/vaizdines-priemones/filmai-apie-profesijas - trumpi filmai apie profesijas.

* http://www.aikos.smm.lt/9-12-kl-profesijos.htm - atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema, informacija apie profesijas (profesijų paieška, sąrašas pagal abėcėlę, pagal raktinius žodžius, pagal švietimo sritis ir posričius, visos profesijos).

 

Nepamiršikte, kad mokyklos bibliotekoje yra karjeros skyrelis, kuriame gausu informacijos. Be to, informacinių technologijų kabinete Jums gali pasiūlyti įvairių projektų, konkursų, žaidimų, seminarų karjeros tema.

 

« atgal viršun toliau »

Biudžetinė įstaiga
Pabalių g. 53,  77121 Šiauliai
tel. (8 41) 55 30 07
el.p. nvalterio.sjm@gmail.com

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 195472272


 

 

Powered by CMSimple| Prisijungti